شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
تالار گفتمان عروس
یک ولنتاین تنهای شاد - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.com)
+-- انجمن: سرگرمی (/forum-%D8%B3%D8%B1%DA%AF%D8%B1%D9%85%DB%8C--57)
+--- انجمن: سرگرمی (/forum-%D8%B3%D8%B1%DA%AF%D8%B1%D9%85%DB%8C--59)
+--- موضوع: یک ولنتاین تنهای شاد (/thread-%DB%8C%DA%A9-%D9%88%D9%84%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D8%AF--1875)



یک ولنتاین تنهای شاد - modagah - ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۳۸ عصر

اینکه روز ولنتاین تنها نباشیم خیلی خوبه اما حقیقت اینه که خیلی ها تو این روز تنها هستند.اگرشما هم جزو این دسته هستید ، ما درادامه راه هایی رو میگوییم که بتوانید یک روز ولنتاین زیبا و خاطره انگیز داشته باشید:
قبل از هرچیز پیشنهاد میکنیم ذهنیت خودتان را مثبت کنید .تنهایی هم دوره ای از زندگی است و ولنتاین هم یک روز مثل بقیه ی روزها است ، لازم نیست که در این زمان همه چیز عوض شود و یا یاد غم ها و تنهایی ها بیافتید...واقع بین باشید :الان تنها هستید؟این واقعیت کنونی زندگی شماست؟پس بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که این دوران را بپذیرید وآن را تبدیل کنید به یک دوران مجردی خوب ، با کلی خاطرات زیبا . 
با عزیزانتان قرار ملاقات بگذارید : دیدار دوستان یا نزدیکان همیشه میتواند به طور کلی حال و هوای ما را عوض کند.دست به کار شوید ، ببینید کدام یک از دوستانتان به شما حس و حال خوب انتقال میدهند ، یا خیلی وقت است ، دوست دارید چه کسانی را ببیند ؟ یک قرار ملاقات یا گردش میتواند یک روز خوب را برای شما رقم بزند.وشاید امروز بهترین فرصت برای این تجدید دیدارها باشد.
مهمانی بگیرید و یا مهمانی بروید: یک مهمانی شاد یا یک دورهمی مجردی خوب ویا حتی دعوت یک دوست یا عزیز میتواند وقت شما و دوستانتان را خوش کند.پس اگر میتوانید ، وقت را غنیمت بشمارید و همین الان اقدام کنید.
وقت خوبی برای گرفتن یک جلسه ی ماساژ یا اسپا :به خودتان اهمیت بدهید ، به یک  جلسه ی ماساژ یا اسپا  بروید و یا یک وقت پدیکور و....بگیرید و حال خوش را به خودتان هدیه کنید.
در یک تور گردشگری یک روزه ثبت نام کنید : با یک جستجوی ساده میتوانید با لیستی از برنامه های تورهای گردشگری آشنا شوید و درآن شرکت کنید.
یک بلیط سینما و یا تئاتر برای خود و یا دوستانتان هدیه بگیرید :به راحتی از طریق سایت ها و شماره تماس ها و....میتوانید از آخرین اخبار و زمان پخش و رزرو سالن های سینما و تئاتر باخبر شوید .
به کوه نوردی بروید : به طورکلی حضور در طبیعت باعث انرژی گرفتن از آن میشود .به طبیعت بزنید و انرژی قوی و نشاط آور طبیعت را به خودتان هدیه دهید.
به آرایشگاه بروید :به آرایشگاه بروید ، این حس که به خودتان اهمیت میدهید ، یا تنوع ایجاد میکنید ، به شما روحیه ی خوب میدهد.
به یک موزیک زیبا گوش کنید و استراحت کنید :زمانی برای ریلکس کردن خود اختصاص دهید و با گوش کردن به یک موزیک خوب ، حس خوبی را برای خود ایجاد کنید.